fırınmak oven technologies

 English Русский

 FIRINMAK TELEFONLAR
+90 332 248 78 74
+90 532 696 93 26
Gazlı Fırın Serileri
Elektrikli Fırın Serileri
Cağ Kebabı Ocağı
Kuzu Çevirme&Grill
Diğer Ürünler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret367622

ROTARY MANGAL


Gazla çalışan tüm ürünlerimizde pilotlu gaz musluğu yerine kartlı sisteme geçilmiştir. 
Ürünler Otomatik Yanma Sistemi ve Dokunmatik Ekranlı Otomatik Yanma Sistemi olarak yeniden düzenlenmiştir.
Teknolojik anlamda üstün özelliklere sahip bu sistemlerden Otomatik Yanma Sisteminde her brülöre bir buton düşmektedir. Butona basıldığında çakmak, termokupl ve gaz devreye girmektedir. Sistemin kullanılması oldukça basittir ve  herhangi bir uzmanlık gerektirmemektedir.
Dokunmatik Ekranlı Otomatik Yanma Sisteminde ise tüm fonksiyonlar ekran panelinde farklı dillerde kontrol edilecek şekilde ayarlanmıştır. 
Turbo,Termostatik kontrol, Rotary, Konveyor, Asansör ve Buhar sistemleri birçok ürüne monte edilmektedir.
Bu ürünlerimize dünya çapında servis desteği sunulmaktadır.

 

Turbo Sistemi:  Ocakbaşına monte edilen bir fan sayesinde ayarlanabilir hava basıncı alttan kömürlere etki etmektedir. Bu sayede kömürler sürekli kızgın bir durumda tutulabilir. Bu durumda ustaların ocakbaşında bekleyip herhangi karton vb. malzeme ile yellendirme yapmalarını ortadan kaldırıyor.

Rotary Sistemi: Bu sistem sayesinde ustaların artık ocak başında sürekli beklemelerine gerek kalmıyor. Şişler oldukları yerde dönerler ve etin her yönü eşit pişer. 3,5 dakikada Adana Kebap pişirebilirsiniz.

Pişirme Bölümü: Mangalın taban ve yan kısımları 5 cm kalınlığında tuğlalarla örülmüştür. Bu sayede mangal içinde ekstra ısı tutulması sağlanır.

Dış Dizayn: Müşterinin isteği doğrultusunda yapılır. Cam mozaik, fayans, granit, patlatma mermer  veya krom başlıca kullanılan malzemeler..

Tekerlek: Ocağın altına döşenen döner tekerlekler sayesinde ocağın yeri rahatça değiştirilebilir.

Şişler:  FIRINMAK imalatı özel paslanmaz yüksek kaliteli şişler kebap ustalarına rahat çalışma imkânı sağlar.

Ateşleme ve Gaz Sistemi: Bu sistem sayesinde ocağa monteli çakmak ile gaz sistemi ateşlenir. Gaz alevi ile  kömürler yakılarak kızgınlaştırılır. Ayrıca karton vb. malzemelere gerek kalmaz.

Ocakbaşı Üst Dizaynı: Yanma haznesinin ön ve yan kenarları mermerden arka kenarları ise paslanmaz sacdan yapılmaktadır.

Kömür Hazırlama: Boydan boya uzanan gaz sistemi sayesinde 2 metre uzunluktaki alana dökülen kömürler çok kısa sürede hazır hale getirilir.  uzun süre kömür ateşleme için uğraşmaya gerek kalmaz.
Lav Taşı: Ocakbaşında kömür yerine yakıt olarak gaz kullanılabilir ve brulor yerleşim sistemi ateşin ocakbaşı içinde eşit yayılmasını sağlayacak şekilde düzenlenir. Bu gaz yanma sistemi üzerine lav taşları dağıtılarak gaz alevinin lav taşlarını ısıtması ile pişirme sağlanır.


 ROTARY MANGAL

Ürün Kodu
İç Ölçüler cm
Dış Ölçüler cm
OTOCAK 100
40*100
85*135
OTOCAK 120
40*120
85*155
OTOCAK 150
40*150
85*185
OTOCAK 200
40*200
85*235